Nett-banner 950x173 72

Hovedkontoret

24.februar 2017
Sentralbord: +47 40 64 64 64

Åpningstid: 0800-1600 (1530 på fredager) 
Sommertid 15 mai-15 september: 0800-1500 (1430 på fredager)

E-post: ntf@transportarbeider.no

Fordeling av arbeidsoppgavene mellom de tillitsvalgte blir diskutert og gjennomgått på forbundskontorets årlige administrasjonskonferanse, og kan bli endret som følge av dette.

Lars%20web

 

Lars M. Johnsen

Forbundsleder
Mobil 916 94 430
lars.johnsen@transportarbeider.no

Terje%20web1

 

Terje Samuelsen

1. nestleder
Mobil: 930 41 215
terje.samuelsen@transportarbeider.no

Dag-einar%20web

 

Dag-Einar Sivertsen

2. nestleder
Mobil 467 47 883
dag-einar.sivertsen@transportarbeider.no

Sissel%20web

 

Sissel Karlsen

Forbundssekretær
Saksbehandler for tariffområdene spedisjon, avisbud og likestillingspolitikk
Mobil 992 24 516 
sissel.karlsen@transportarbeider.no

 

Morten%20web

Morten Hagen

Forbundssekretær
Saksbehandler for tariffområdene godstransport og mobilkran/spesialtransport
Mobil: 415 28 511
morten.hagen@transportarbeider.no

 

 

Bjorn%20anders%20web

Bjørn Anders Jonassen

Forbundssekretær
Saksbehandler for tariffområdet grossist, samt  vervearbeid, kurs og ungdomsarbeid
Mobil 920 12 514
bjorn.anders.jonassen@transportarbeider.no

 

Ole%20einar%20web

 

Ole Einar Adamsrød

Forbundssekretær
Saksbehandler for tariffområdene
miljø og olje
Mobil: 926 35 335
ole.einar.adamsrod@transportarbeider.no

 

Peter%20web

 

Peter Hansen

Forbundssekretær
Saksbehandler for tariffområdene
Buss og Taxi
Mobil: 41905582
peter.hansen@transportarbeider.no

 

Geir%20web

 

Geir Kvam

Utreder
Mobil 481 76 510
geir.kvam@transportarbeider.no

 

Haavard%20web

 

Håvard Hansen

 

Mobil 917 58 306
hovard.hansen@transportarbeider.no

 

 

 

 

Roy Ervin Solstad

Redaktør av Transportarbeideren
Mobil 977 07 303
roy.ervin.solstad@lomedia.no

 

Beate%20knudsen%20web

 

Beate Knudsen

Kontorleder
Mobil 970 64 858
beate.knudsen@transportarbeider.no

Gunnar%20web

 

 Gunnar Myhren

IKT-ansvarlig
Mobil 480 24 069
gunnar.myhren@transportarbeider.no

 

Runa%20web

Runa Trondsen

Kontorsekretær
Mobil 932 64 710
runa.trondsen@transportarbeider.no

 

Turid%20web

Turid Jensen

Kontorsekretær
Mobil 954 46 533
turid.jensen@transportarbeider.no

 

Mette%20eriksen%20web%20ny

Mette Eriksen

Kontorsekretær
Mobil 932 62 745
mette.eriksen@transportarbeider.no
 

 

Susana Misle

Renholder
Tlf 40 64 64 64

 

Ntf medlem
transport-arbeideren.jpg
Håndbok